загрузка...
Мои Сказки. Сказки о Вашем ребенке
Маєте запитання?
Телефонуйте +380(67)5927717
Пишіть нам +380(63)5927717
Главная » Подарунок дитині

Подарунок дитині

Стоячи перед полицями в дитячому магазині,
ми вкотре розмірковуємо: «Що ж подарувати своїй дитині?».
Нас оточує розмаїття яскравих, барвистих, але таких однотипних,
а іноді й агресивних іграшок.
І з власного батьківського досвіду ми знаємо, що навіть найкрасивішу та найдорожчу іграшку від повного забуття відділяють усього кілька днів.
А нам так хочеться зробити своїй дитині дивовижний, неповторний
і, безперечно, добрий подарунок, який тішив би її багато років.

Рішення є!

Адже всі без винятку ДІТИ люблять КАЗКИ!

Подаруйте своїй дитині Казкову Книгу, в якій головним героєм буде вона сама!

«Хіба здивуєш дитину книжкою?», – спитаєте Ви, звикнувши до сучасних технологій. Повірте, такою книжкою можна здивувати не тільки малюка, але й дорослого. 

Адже ця книжка буде створена спеціально для Вашого малюка, саме він усміхатиметься вам з обкладинки, саме він братиме участь у всіх дивовижних пригодах, зустрічатиметься з чарівниками, долатиме труднощі та захищатиме слабких. А його вірними помічниками стануть найближчі та найрідніші люди – мама, тато, брати, сестри, бабусі, дідусі і навіть домашні улюбленці.

Як же зробити цей дивовижний подарунок дитині? Дуже просто!

Виберіть книжку, заповніть анкету, надішліть нам найцікавіші фотографії – і через два тижні книжка вже буде в руках свого юного читача.

Чому ж так довго чекати? Адже в магазині продають одразу? Та й задоволення це не з дешевих!

Пам'ятайте, що Ви замовляєте чарівний індивідуальний подарунок – Книгу казок про Вашу дитину, яку видавництво «Мої Казки» виготовить у єдиному екземплярі, тільки для Вас і Вашої дитини. Такої книжки не має ніхто.

Индивидуальная книга сказок о Вашем малыше создаст волшебный мир сказки, в котором Ваш малыш будет главным героем каждой сказочной историиКнига казок про Вашу дитину – це не просто яскравий, оригінальний подарунок, це ще й друг і вихователь для Вашої дитини.
У наших казках застосовується метод казкотерапії:
спосіб м'якого впливу на дітей із допомогою казки.

Згадайте, скільки разів ми повторювали своїм дітям,
що треба мити руки перед їжею, прибирати іграшки перед сном, переконували, що скупитися й ображати молодших – некрасиво.
Однак наші нотації часто нічого не змінюють.
Але якщо ті самі слова ми загорнемо в «чарівну обгортку» у вигляді казки, вони одразу ж стануть дієвими.
У легкій ненав'язливій формі казки допоможуть дітям подолати свої страхи і тривоги. Адже часто малюкам важко говорити про свої проблеми відкрито, вони замикаються й уникають розмов.
От слухати казку – зовсім інша справа. Мова казок зрозуміла дитині, казка не транслює дитині прямих повчань, яких вона так не любить.
Персоналізовані казки запропонують позитивний приклад поведінки, навчать долати труднощі, вірити в себе, адже в кожній казці дитина почуватиметься справжнім героєм і переможцем.
Недивно, що в реальному житті вона намагатиметься наслідувати казкового героя.

индивидуальная книга сказок


Дорогі дорослі!

У сучасному світі телебачення, електроніки, мобільних телефонів і комп'ютерних ігор слабка дитяча психіка зазнає безлічі випробувань.
Давайте відкладемо всі гаджети, не пошкодуємо часу, сядемо поруч із дитиною та спробуємо відтворити затишну атмосферу доброї бабусиної казки.

Цього разу ми не будемо перечитувати пригоди героїв, які ніколи не існували, а почитаємо дитині казки про неї. У них вона неодмінно буде доброю та сміливою, чуйною, завжди готовою прийти на допомогу та поділитися з другом.

І навіть якщо на її шляху виникнуть перешкоди, вона не відступить, а обов'язково знайде вихід! Адже в кожній казці – щасливий кінець!


Волшебная Азбука в стихах, поможет Вашему малышу быстро, весело и интересно выучить все буквы.

Ми радо чекаємо кожного юного читача! У кожну нашу книжку ми вкладаємо любов, доброту та сонячні усмішки! Завжди чуємо побажання дорослих і враховуємо їх у всіх наших книжках!

Творимо з любов'ю і турботою про дітей!

Колектив «Мої казки»