загрузка...
Мои Сказки. Сказки о Вашем ребенке
Маєте запитання?
Телефонуйте +380(67)5927717
Пишіть нам +380(63)5927717
Головна » Відгуки

Відгуки

Дякуємо Вам за відгук
Катя   (20 сентября 2023)
Книжка просто супер! Дійсно індивідуальний підхід до кожної книги. Я довго шукала де замовити книгу доньці, і рада, що знайшла те, що хотіла. Дякую справжнім казкарям!
Кароліна   (19 сентября 2023)
Дякуємо за такі чудові казки. Ми з задоволенням під них засинаємо
Анна   (18 августа 2023)
Книжечку отримала. Вона неймовірна 😍. Я вже і наплакалася над такими чуттєвими казками. Впевнена що іменинниці і батькам сподобається. Дякую!
Олена   (11 апреля 2023)
Чудова ідея та чудове виконання! Неймовірна пам'ять на все життя для дитини та всієї родини! Дякую!!!
Людмила   (6 марта 2023)
Дуже сподобалася книга, ми отримали багато гарних емоцій. Дякую вам за те, що робите свою роботу не тільки професійно, але і з любов'ю!
Світлана   (6 марта 2023)
Книга просто неймовірна.
Ми з таким захопленням її читали.
Дуже дякую Вам
Марія   (28 февраля 2023)
Книжка супер! Вже не вперше замовляю, і щоразу в захваті і дитина, і батьки. Спочатку може здатися, що дорого, але потім розумієш скільки вкладено ручної праці. Відчувається справді індивідуальний підхід до кожної книги. Дякую команді казкарів за чарівний подарунок.
Наталія   (28 февраля 2023)
Отримала книги.
Я робила книгу для подружки доньки сама, без її участі. Хотіла подивитись на реакцію...
Восторг, здивування, цікавість, одразу захотіла читати, просто супер!!!!
Ви справжня казкарка.
Дякую за вашу працю!!!!
Творчого натхнення на багато років!!! Дякую!!!!!
Татьяна   (9 февраля 2023)
Книги понравились! Мальчики прореагировали хорошо, но спокойно. Думаю, оценят чуть позже, когда подрастут. Хотя и сейчас читали несколько раз и с каждым по отдельности и все вместе. Зато дочка была в полном восторге. Прочитали всю книгу за один присест на одном дыхании. Очень ей понравилось! Пищала от восторга. Спасибо Вам огромное!
Тетяна   (2 февраля 2023)
Дякую! Яка чудова книга! Гарне оформлення, цікаві та зворушливі казки! Дуже рада, що замовила!
Анна   (24 января 2023)
Всё отлично. Ребёнок довольный, много эмоций было. Читали всей семьёй, а утром Сонечка рассказала про свои дальнейшие приключения. Ей приснилось продолжение))
Аліна   (7 января 2023)
Неймовірна книжка. Насправді, навіть не думала, що донька так захопиться читанням. Казка справді дуже цікава, у кожному розділі дитини чекають нові пригоди та цікаві факти про новий материк. Також як мама скажу, що психологічно книга дуже здорово написана, вона показує дитині, що іноді не з першого разу все виходить, але якщо докласти зусиль, то все вийде, що добро повертається і багато іншого. Ілюстрування у книзі та якість теж на висоті. Рекомендую!
Анна   (1 декабря 2022)
Дивовижна книжка. Добра, цікава. Син просить щовечора читати йому її на ніч. Підросте - замовимо Материки
Татьяна   (9 ноября 2022)
Спасибо! Наша девочка Елизавета, которая получила подарочную книгу про себя, очень обрадовалась, радости и восхощению небыло придела.
Это необыкновенный подарок и очень ценный, так как это хорошая память о детстве
Ася   (19 октября 2022)
Книжка-диво! Дякую за ці незабутні емоції! Рекомендую від щирого серця)) Книга, зроблена дійсно з любов'ю! Вона має бути у кожної дитини
Ольга   (16 октября 2022)
Спасибо Вам огромное за книгу для Сашика! Она очень красочная и замечательная, как и все Ваши книги. Вчера он всё никак не соглашался засыпать, всё хотел дальше истории послушать)))
Спасибо Вам огромное за Ваш труд. Пусть у Вас будет море вдохновения и много новых интересных историй!
Марія   (11 октября 2022)
Замовляла кілька років тому книгу синові, вони з сестрою її перечитували багато разів. Тепер замовила доньці, бо вона також просить таку книжку. Рекомендую всім, радість не лише дітям, а й усій родині забезпечена.
Світлана   (3 октября 2022)
Отримала книжечку,сказати ,що задоволена,це нічого не сказати,вона перевершила мої сподівання ,дякую Вам за Вашу роботу!ДЯКУЮ!!!!Книга - це щось неймовірне!!!!
Татьяна   (3 октября 2022)
Спасибо огромное!!! Все отлично.
Это прекрасный подарок.
Спасибо, что вы этот мир делаете счастливее!
Тетяна   (30 сентября 2022)
Дякую за книгу! Вона і справді чарівна! Син був дуже здивований! Не міг повірити, що про нього написали книжку! Потім ми вголос читали про незвичайні пригоди нашої родини! Дякую від усіх нас за незабутні емоції!!!
 
1 2 3 ... последняя