загрузка...
Мои Сказки. Сказки о Вашем ребенке
Маєте запитання?
Телефонуйте +380(67)5927717
Пишіть нам +380(63)5927717
Головна » Приклади наших казок » Іменний лист дівчинці від Діда Мороза

Іменний лист дівчинці від Діда Мороза

Ви можете вибрати будь-який із наших варіантів і за бажання відредагувати його.

Спершу йдуть варіанти українською мовою, потім російською.

Також лист може бути від Святого Миколая.

 

  

Варіант 1 (для малюків)

 

Здрастуй, Настюшо! 

Пише тобі Дідусь Мороз. Я живу в казковій північній країні. У мене тут ціла купа справ: розсипати сніжинки, допомагати лісовим мешканцям. А ще я зі своїми помічниками, веселими звірятами та сніговиками, цілий рік готую подарунки для дітей і дорослих з усього світу. 

Сьогодні я дістав своє чарівне перо і вирішив написати тобі привітання. Зірочки, які часто заглядають у твоє віконце, багато розповідають мені про тебе. Кожен день ти дізнаєшся стільки всього цікавого – все треба розглянути, помацати і спробувати! 

Ти вже так багато чого навчилася! Від радості за тебе і я, і моя онука Снігуронька, і сніговики взялися за руки та закружляли у веселому хороводі навколо нашої нарядної ялинки! Настюшо, рости красивою, слухняною і доброю дівчинкою! Адже для своїх батьків ти – найкращий подарунок на світі! Частіше усміхайся, не вередуй і, звісно ж, вір у чудеса! А я буду намагатися дарувати їх тобі кожен день! А щоб у мене залишилося щось на згадку – залиш під новорічною ялинкою свій малюнок. Відкрию тобі секрет: намалюй на малюнку те, що ти дуже сильно хочеш, і твоє бажання обов'язково здійсниться, адже в моїх руках твій малюнок матиме чарівну силу! 

Із Новим роком тебе, Настюшо! 

Обов'язково привітай від мене своїх батьків! 

Твій друг, Дідусь Мороз 

 

Варіант 2 (для діток будь-якого віку)

 

Здрастуй, Машо! 

Пише тобі Дідусь Мороз із далекої Півночі. Ось уже 4 роки мої помічники розповідають мені про тебе. Веселі горобчики, яких ти бачиш на вулиці, прилітають до мене на Північ і приносять вісті з міста, в якому ти живеш. 

Я дуже радію твоїм успіхам цього року! Ти підросла і стала схожа на справжню принцесу. Ти багато чого навчилася і зробила сотні хороших вчинків. Мама і тато дуже тобою пишаються. 

Під Новий Рік серед усіх дітей на Землі я обираю кілька найслухняніших і найдобріших, які заслужили не лише подарунок, а й особистого листа від мене. Цього року я обрав тебе, Машенько! 

Тому я поквапився написати листа, щоб привітати тебе з Новим Роком! Бажаю тобі в новому році багато-багато щастя і радості. Залишайся такою ж чуйною, чесною і доброю дівчинкою. Радуй батьків, ділися з друзями і допомагай тим, хто слабший! Наступного року я знову писатиму список хороших діток, тому постарайся туди потрапити. У Новорічну ніч, коли годинник битиме дванадцять разів, обов'язково загадай бажання – і я його неодмінно виконаю! 

Не забудь привітати маму і тата. Передавай їм від мене привіт! 

Із Новим 2021 Роком! 

Твій Дідусь Мороз 


Варіант 3 (універсальний)

 

Здрастуй, Софійко! 

Пише тобі Дідусь Мороз із далекої Півночі. Зірочки, які світять по всьому світу, зазирають і в твоє віконце. Вони мені й розповіли, що в красивому місті Києві живе така чудова дівчинка! Ти велика розумниця! Я дуже радів, слухаючи про твої успіхи і хороші вчинки. Тому я поквапився написати тобі листа, щоб привітати з Новим 2021 Роком! Не кожній дитині випадає така можливість, але я вирішив, що ти дійсно на це заслуговуєш! Скажу тобі по секрету: я підшукую хлопчиків та дівчаток, щоб зробити з них справжніх маленьких чарівників. Мені здається, що ти для цього підходиш! Нехай це буде наша з тобою таємниця. Я даю тобі перше завдання: вчись рахувати, писати і кожен день читай кілька сторінок доброї книжки. Без цього не стати чарівником. Усі добрі чарівники починали з того, що добре вчилися, слухалися батьків, допомагали близьким і, звісно ж, вірили в чудеса! На наступний Новий Рік обов'язково чекаю листа з розповіддю про всі твої успіхи та добрі вчинки!

Хочу побажати тобі щасливого Різдва, справжніх друзів, радості і веселощів! Будь завжди чуйною і доброзичливою до людей, які поруч. 

Неодмінно передай привіт від мене батькам! 

У Новорічну ніч не забудь загадати бажання, скажи його пошепки – і тоді у віконце влетить вітерець, підхопить його і понесе до мене на Північ. А я його обов'язково виконаю. 

Твій друг, Дідусь Мороз

  

Варіант 4 (для дітей старшого віку)

 

Здрастуй, Катю! 

Пише тобі Дідусь Мороз. Ти, звісно, здивована? Я тебе розумію – в твоєму віці багато хто перестає вірити в чудеса. Але я все-таки існую, хоч і живу далеко від твого міста, на Півночі, у своєму крижаному будинку. Цього року мені нарешті підключили інтернет, і я можу зі своєї кімнати спостерігати за всіма дітьми. 

Ти стала вже зовсім велика, Катю! Подумати тільки, вже сім років ти радуєш усіх навколо! Мені теж дуже приємно спостерігати за твоїми успіхами. Тому я вирішив написати тобі листа й особисто привітати тебе з Новим Роком. Я вже старенький і рідко пишу листи, але ти це точно заслужила! 

Сьогодні ніч, коли відбуваються чудеса, і я хочу дати тобі Новорічне пророцтво: будь наполеглива в досягненні своїх цілей, не відступай перед труднощами – і твої мрії обов'язково здійсняться! А ще попереду тебе чекають дивовижні пригоди! Світ такий великий і цікавий, намагайся кожного дня пізнавати щось нове! 

Хочу побажати тобі веселого Різдва, справжніх друзів і здійснення бажань! Будь завжди чуйною і доброзичливою до людей, які поруч. Поводься гідно протягом усього наступного року, а я буду з радістю спостерігати за твоїми успіхами! 

Не забудь привітати маму і тата. Передавай їм від мене привіт! 

Твій друг, Дідусь Мороз! 

 

Варіант 5 (підходить при замовленні з листом Книги казок)

 

(Початок будь-який) ... 

А ще моя внучка Снігуронька дізналася, що існує чарівна книга про тебе! Довго її шукала і знайшла. І зараз ми хочемо подарувати цю незвичайну книгу тобі! 

Нехай ця збірка відкриє для тебе казковий світ, у якому буде багато чарівництва, красивих, добрих і дивовижних історій! 

Нехай ці казки наповнять тебе сяйвом і теплом, як ти наповнюєш життя твоїх рідних і близьких людей! Із Новим Роком! 

З любов'ю, Дід Мороз і Снігуронька!
 

Вариант 1 (для малышей)

 

Здравствуй, Настенька!

Пишет тебе Дедушка Мороз. Я живу в сказочной северной стране. У меня здесь целая куча дел: рассыпать снежинки, помогать лесным жителям. А ещё мы с моими помощниками, веселыми зверушками и снеговиками, целый год готовим подарки для детей и взрослых со всего света.

Сегодня я достал свое волшебное перо и решил написать тебе поздравление. Звездочки, которые часто заглядывают в твое окошко, много рассказывают мне о тебе. Каждый день ты узнаешь столько всего интересного — всё нужно рассмотреть, потрогать и попробовать!

 Ты уже так многому научилась! От радости за тебя, мы с моей внучкой Снегурочкой и снеговиками взялись за руки и закружились в веселом хороводе вокруг нашей нарядной елочки! Настенька, расти красивой, послушной и доброй девочкой! Ведь для своих родителей ты самый лучший подарок на свете! Почаще улыбайся, не капризничай и, конечно же, верь в чудеса! А я буду стараться дарить их тебе каждый день! А для того, чтобы у меня осталось что-то на память – оставь под новогодней елкой свой рисунок. Открою тебе секрет: нарисуй то, чего тебе очень сильно хочется, и твое желание обязательно сбудется, ведь в моих руках твой рисунок обретет волшебную силу!

С Новым годом тебя, Настенька! Обязательно поздравь от меня своих родителей!

Твой друг, Дедушка Мороз

 

Вариант 2 (для деток любого возраста)

 

Здравствуй, Маша!

Пишет тебе Дедушка Мороз с далёкого Севера. Вот уже 4 года мои помощники рассказывают мне про тебя. Весёлые воробышки, которых ты видишь на улице, прилетают ко мне на Север и приносят вести из твоего города.

Я очень радуюсь твоим успехам в этом году! Ты подросла и стала похожа на настоящую принцессу. Ты многому научилась и совершила много хороших поступков. Мама и папа очень тобой гордятся.

Под Новый год из всех детей на Земле я выбираю несколько самых послушных и добрых, которые заслужили не только подарок, но и личное письмо от меня. В этом году я выбрал тебя, Машенька!

Поэтому я поспешил написать письмо, чтобы поздравить тебя с Новым Годом! Желаю тебе в Новом году много-много счастья и радости. Оставайся такой же отзывчивой, честной и доброй девочкой. Радуй родителей, делись с друзьями и помогай тем, кто слабее! В следующем году я снова буду создавать список хороших деток, поэтому постарайся туда попасть. Сегодня, когда часы будут бить двенадцать раз, обязательно загадай желание, и я его непременно исполню!

Не забудь поздравить маму и папу. Передавай им от меня привет! С Новым 2021 Годом!

Твой Дедушка Мороз 

 

Вариант 3 (универсальный)

 

Здравствуй, Сонечка!

Пишет тебе дедушка Мороз с далекого Севера. Звёздочки, которые светят по всему миру, заглядывают и в твоё окошко. Они мне и рассказали, что в красивом городе Киеве живет такая замечательная девочка! Ты большая умница! Я очень радовался, слушая о твоих успехах и хороших поступках. Поэтому я поспешил написать тебе письмо,

чтобы поздравить тебя с Новым 2021 Годом! Не каждому выпадает такая возможность,

но я решил, что ты действительно это заслужила! Скажу тебе по секрету: я присматриваю мальчиков и девочек, чтобы сделать из них маленьких волшебников. Мне кажется, ты для этого подходишь! Пусть это будет наша с тобой тайна. Я даю тебе первое задание: учись считать, писать и каждый день читай несколько страниц доброй книжки. Без этого не стать волшебником. Все добрые волшебники начинали с того, что хорошо учились, слушались родителей, помогали близким, и конечно же, верили в чудеса! Обязательно жду на следующий Новый Год письма с рассказом обо всех твоих успехах!

Хочу пожелать тебе счастливого Рождества, настоящих друзей, радости и веселья! Будь всегда отзывчивой и доброжелательной к людям, которые рядом.

Непременно передай привет от меня родителям!

В новогоднюю ночь не забудь загадать желание, скажи его шёпотом — и тогда в окошко влетит ветерок, подхватит его и унесёт ко мне на Север. А я его обязательно исполню.

Твой друг, Дедушка Мороз

 

Вариант 4 (для детей постарше)

 

Здравствуй, Катя!

Пишет тебе дедушка Мороз. Ты, конечно, удивлена? Я тебя понимаю – в твоем возрасте многие перестают верить в чудеса. Но, тем не менее, я существую, хоть и живу далеко от твоего города, на Севере, в своём ледяном доме. В этом году мне наконец-то подключили интернет, и я могу из своей комнаты наблюдать за всеми детьми.

Ты стала уже совсем большая, Катя! Подумать только, уже семь лет ты радуешь всех вокруг! Мне тоже очень приятно наблюдать за твоими успехами. Поэтому, я решил написать тебе письмо и лично поздравить тебя с Новым годом. Я уже старенький и редко пишу письма, но ты это точно заслужила!

Сегодня ночь, когда происходят чудеса, и я хочу дать тебе Новогоднее предсказание: будь настойчива в достижении своих целей, не отступай перед трудностями, и твои мечты обязательно сбудутся! А еще впереди тебя ждут удивительные приключения! Мир такой большой и интересный, старайся каждый день узнавать что-то новое!

Хочу пожелать тебе Веселого Рождества, настоящих друзей и исполнения желаний! Будь всегда отзывчивой и доброжелательной к людям, которые рядом. Веди себя достойно в течение всего следующего года, а я буду с радостью наблюдать за твоими успехами!

Не забудь поздравить маму и папу. Передавай им от меня привет!

 Твой друг, Дедушка Мороз

 

Вариант 5 (подходит при заказе с письмом Книги сказок)

 

(Начало любое)…

А еще моя внучка Снегурочка узнала, что существует волшебная книга о тебе! Долго её искала и нашла. И сейчас мы хотим подарить эту необыкновенную книгу тебе!

Пусть эта книга откроет для тебя сказочный мир, в котором будет много волшебства, красивых, добрых и удивительных историй!

Пусть эти сказки наполнят тебя солнышком и теплом, так же, как ты наполняешь жизни окружающих тебя родных и близких людей! С новым годом!

 

 С любовью, Дед Мороз и Снегурочка

Moi Skazki
Відкуки
отзывов: 2
 
Владимир   (05.12.2019)
Щиро дякую за лагиднi побажання! Дай бог Вам здоровья!
киприянова маргарита   (21.12.2017)
супер. долго ломала голову,как ответить на письмо внучки. она ведь уже давно отправила письмо дедушке. а еще можно в письме использовать фотографии ребенка сделанные тайком,когда дети не видят ,что их снимают.